за нас

. Tangres industiral СД, Ltd  е основана во 2010 година, кој се наоѓа во "кинески Керамички Сити - Foshan Гуангдонг". Од основањето, нашата компанија инсистира на управување со теоријата на "Работејќи заедно со едно срце и освојувањето на Светското со искреност". Преку испитувања и искушенија, таа се развива во значителен обем на надворешно-трговската компанија.

    Обемот на бизнисот е вклучувајќи набавка, продажба, и агент за увоз и извоз. Нашата компанија, исто така, работи многу внимателно со превозникот па ние може да се помогне на клиентите да се добијат најдобрите океанот товар. Во брзо менување на керамички светот, компанијата се развива брзо, и продажбата на производот продолжи да расте секој месец, со керамички плочки, од нерѓосувачки челик кујна со мијалник, границата од нерѓосувачки челик, мијалник, 3D тепих плочка, и овие производи се продаваат добро во и надвор земјата и освојувањето на љубовта и високи пофалби од нашите ценети клиенти.

Причината зошто компанијата може да направи такви одлични постигнувања во остра конкуренција е дека одличен и трендовски квалитетот на производот инспирира потрошувачите, и неговите услуги совршен по продажбата победа на пазарот, и добри производи заедно со добри услуги имаат постигнато денес Tangres. Нашиот тим има добри професионални знаења и работи многу посветено и ефикасно. Бизнис персонал имаат професионални надворешна трговија искуство и познавање на производот. Оператори се подложат на стручна обука, и да се постигне на англиски нивоа утврдени од страна на релевантните организации на владата, и да добие сертификат за квалификација на меѓународната документација специјалист издаден од соодветните организации на владата.

Tangres , реагира веднаш на варијација на пазарот да го води овој тренд! Подобрување на постојано да се постигне совршенство! Обидувајќи се потрудиме да ги задоволи нашите клиенти во секој поглед!WhatsApp Онлајн Chat!