Украсени тепих плочки TDPH023 - Кина Tangres Индустриски

Украсени тепих плочки TDPH023


 • ФОБ Цена: US $ 4.00 - US $ 8.00 / М2
 • Мин.нарачката Кол: 100 м2
 • Набавка Способност: 30000 M2 per Day
 • Порт: FOSHAN
 • Начин на плаќање: L/C,T/T
 • детали за производот

  Тагови производ


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Онлајн Chat!