Двоен Bow TO10048 - Кина Tangres Индустриски

Двоен Bow TO10048


 • ФОБ Цена: US $ 4.00 - US $ 8.00 / М2
 • Мин.нарачката Кол: 100 м2
 • Набавка Способност: 30000 M2 per Day
 • Порт: FOSHAN
 • Начин на плаќање: L/C,T/T
 • детали за производот

  Тагови производ

  .Double сад, заварување формирање.
  .Item No.:TO10048
  Големина: 1000X480mm,

  КАРАКТЕРИСТИКИ Изборно:
  .Thickness: од 0,5 до 1.0mm.
  .Material: AISI201 / 202/304
  .Finish: полски / сатен / црвена ,.
  .Drainer отворање: 110 / 140mm

  ИНСТАЛАЦИЈА:
  .LAY надолу.

  Други карактеристики:
  Анти-корозивен и водоотпорен,
  стандард .Food безбедност.


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Онлајн Chat!