Linellae TRL6B04 - Кина Tangres Индустриски

Linellae TRL6B04


 • ФОБ Цена: US $ 4.00 - US $ 8.00 / М2
 • Мин.нарачката Кол: 100 м2
 • Набавка Способност: 30000 M2 per Day
 • Порт: FOSHAN
 • Начин на плаќање: L/C,T/T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Точка бр.  TRL6B04
   материјали рустик плочки
    големина 600 x 600 mm
    дебелина 10 mm
    Површински третман: Мет
    Апсорпција на вода   <0.5%
    апликација   подни плочки, ѕидни плочки
    пакување   празно картон со дрвени палети

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ

  
  WhatsApp Онлајн Chat!