Дрвени плочи TG815757 - Кина Tangres Индустриски

Дрвени плочи TG815757


 • ФОБ Цена: US $ 4.00 - US $ 8.00 / М2
 • Мин.нарачката Кол: 100 м2
 • Набавка Способност: 30000 M2 per Day
 • Порт: FOSHAN
 • Начин на плаќање: L/C,T/T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Точка бр.  TG815757
   материјали дрвени Порцелан
    големина 150 x 800 mm
    дебелина 10,5 mm
    Површински третман: Мет
    Апсорпција на вода   <1%
    апликација   плочки
    пакување  празно картон со дрвени палети

 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Онлајн Chat!