FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

 Si në lidhje me cilësinë tuaj dhe çmimeve?

1. Për të cilësisë, ne kemi qenë eksportues për më shumë se 10 vjet bazë në ISO10540, ISO13006. Mallrat do të inspektohen me kujdes gjatë prodhimit dhe para ngarkimit, 

2. Në lidhje me çmimin, ne jemi kujdesur shumë për reputacionin tonë të cilësisë. Pra, ne do të ofrojë çmimin më konkurrues me cilësi të mirë.

Çfarë është moq juaj?

 Në qoftë se aksioneve në dispozicion, me qëllim të vogla pranuar. Përndryshe, zakonisht 1 * 20'GP

Çfarë lloj pakete keni?

Neutral Paketa, Paketa Clients '

Çfarë është koha juaj e dorëzimit?

Në qoftë se aksioneve është në dispozicion, mallrat mund të ngarkimit në 7 ditë pas marrë pagesën tuaj. Përndryshe, ajo do të jetë brenda një muaji për të prodhuar.

Çfarë është kushtet tuaja të pagesës?

T / T. 30% si depozitë dhe 70% si bilancit duhet të paguhen para se të dërgesës, L / C, në shikim.

Çfarë është termat tuaj të çmimeve?

FOB, CIF, CNF, EXW në varësi të 

A mund të OEM për ne?

Po, ne mund të OEM sipas standardeve të kualitetit të klientit dhe pako.

Duan të punojnë me ne?WhatsApp Online Chat!