за компанијата

. Tangres industiral СД, Ltd  е основана во 2010 година, кој се наоѓа во "кинески Керамички Сити - Foshan Гуангдонг". Од основањето, нашата компанија инсистира на управување со теоријата на "Работејќи заедно со едно срце и освојувањето на Светското со искреност". Преку испитувања и искушенија, таа се развива во значителен обем на надворешно-трговската компанија.

Обемот на бизнисот е вклучувајќи набавка, продажба, и агент за увоз и извоз. Нашата компанија, исто така, работи многу внимателно со превозникот па ние може да се помогне на клиентите да се добијат најдобрите океанот товар. Во брзо менување на керамички светот, компанијата се развива брзо, и продажбата на производот продолжи да расте секој месец, со керамички плочки, од нерѓосувачки челик кујна со мијалник, границата од нерѓосувачки челик, мијалник, 3D тепих плочка, и овие производи се продаваат добро во и надвор земјата и освојувањето на љубовта и високи пофалби од нашите ценети клиенти. 

 

  • about_banner_2
  • about_banner_1

WhatsApp Онлајн Chat!