TGGD8913 - Кина Tangres Индустриски

TGGD8913


 • ФОБ Цена: US $ 4.00 - US $ 8.00 / М2
 • Мин.нарачката Кол: 100 м2
 • Набавка Способност: 30000 M2 per Day
 • Порт: FOSHAN
 • Начин на плаќање: L/C,T/T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Точка бр.  TGGD8913
   материјали Полиран Порцелан Polsihed
    големина 800 x 800 mm
    дебелина 11 mm
    Површински третман: Сјајна
    Апсорпција на вода   <0.5%
    апликација   подни плочки, ѕидни плочки
    пакување  празно картон со дрвени палети

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ

  
  WhatsApp Онлајн Chat!