Од нерѓосувачки челик ГРАНИЧНО TSJY3108 - Кина Tangres Индустриски

Од нерѓосувачки челик ГРАНИЧНО TSJY3108


 • ФОБ Цена: US $ 4.00 - US $ 8.00 / М2
 • Мин.нарачката Кол: 100 м2
 • Набавка Способност: 30000 M2 per Day
 • Порт: FOSHAN
 • Начин на плаќање: L/C,T/T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Точка бр.  TSJY3108
   материјали 304 од нерѓосувачки челик
    големина 600мм, 800мм, 1200mm, 2440mm
  ширина 32mm
    Површински третман: Сјајна, бранеа
  MOQ 100PCS
    апликација плочка додатоци
    пакување 20 парчиња во еден картон;
  96 catrons во една палета;

 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Онлајн Chat!