Rreth kompanisë

. Tangres Industiral CO, LTD  , u themelua në vitin 2010, gjendet në "qytetin kinez qeramike - Foshan Guangdong". Që nga themelimi, kompania jonë ka insistuar teoria e menaxhimit të "Duke punuar së bashku me një zemër të vetme dhe duke fituar botën me sinqeritet". Nëpërmjet sprovat dhe vështirësitë, ajo zhvillon në kompaninë e konsiderueshme në shkallë të tregtisë së jashtme.

Qëllimi i biznesit është përfshirë ndihmuese, shitjen, dhe agjent për import dhe eksport. Kompania jonë gjithashtu punon shumë ngushtë me transportuesit kështu që ne mund të ndihmojnë klientët të fitojnë më të mirë të mallrave oqean. Në shpejtë në ndryshim botë qeramike, kompania zhvillohet me shpejtësi, dhe shitjet e saj të produktit të mbajtur në rritje çdo muaj, me pllaka qeramike, çelik inox lavaman kuzhine, kufirin çelik, larje pellgu, 3D tjegull qilim, dhe produkte të tilla shitur mirë brenda dhe jashtë vendi dhe duke fituar dashurinë dhe vlerëson lartë nga klientët tanë me vlerë. 

 

  • about_banner_2
  • about_banner_1

WhatsApp Online Chat!